Dopřejte vašemu vozu, aby vypadal sportovně i v interiéru

Máte sportovní vůz? Takový vůz vyžaduje mnoho péče a také nemalé množství úprav. Většina řidičů se snaží, aby vůz vypadal navenek co nejlépe, přidává mu krásné výfuky, ohromující světla, kliky, víčka paliva, zadní křídla, deflektory a další vychytávky. Často se však zapomíná na vzhled vozu v interiéru. Když ve voze sedíme, měli bychom se zde cítit příjemně. Pokud máte závodní vůz, je potřeba, aby vás v tom podporoval i interiér. Na jaké prvky je potřeba nezapomínat?

Sportovní volanty

Pokud máte závodní vůz, měl by být pro vás sportovní volant samozřejmostí. Sportovní volanty jsou navržené tak, aby byly maximálně ergonomické a dobře se s nimi manipulovalo za všech situací. Jedině s takovým volantem můžete mít i v kritických situacích vozidlo dokonale pod kontrolou. Tyto volanty mají kompaktní design a pro jejich výrobu jsou použity speciální materiály. V neposlední řadě tyto volanty vypadají skvěle a i to zajisté ve voze oceníte.

Sportovní sedačky

Sportovní sedačky jsou u závodních vozů zcela nezbytné. Jsou navrženy tak, aby vám zajistily větší ochranu a také, aby vás dokázaly podržet v prudkých zatáčkách. Zatímco v běžné autosedačce by to s vámi házelo ze strany na stranu, ve sportovní sedačce budete pevně usazení, abyste měli i při divoké jízdě maximální komfort. Tyto sedačky také umožní použití vícebodových bezpečnostních pásů a mají také polohovatelnou opěrku, aby plně odpovídala vašim potřebám. Ideálním místem pro výběr sportovní sedačky je specializovaný eshop Race-shop.sk, kde naleznete širokou nabídku vysoce kvalitních sportovních sedaček. Vybírat můžete sportovní sedačky s FIA homologizací, bez FIA homologizace, polohovatelné sedačky, univerzální konzole a konzole podle vozidla. Vyberete zde však i dětské sedačky. Vždy se vyplatí vybírat tento druh sortimentu v eshopu, kde svému sortimentu opravdu rozumí a nabídnou vám jen kvalitní produkty za skvělé ceny.