Zajímavé zážitky nabízí dovolená v Itálii

Letní dovolená v Itálii se stále těší velké oblibě. A proč právě Itálie? Neboť návštěva této nádherné země s sebou přináší řadu nevšedních zážitků. Pro ubytování můžete zvolit pobyt v hotelu, apartmánu nebo v kempu, ale nabízí se také pronájem domu v Itálii. Tuto alternativu pobytu naleznete v nabídce portálu cz.italicarentals.com.

Pronájem domu v Itálii

Je to jedna z možností, jak strávit svoji dovolenou v klidu a soukromí. Tuto službu poskytuje společnost ItalicaRentals a kompletní nabídku domů k pronájmu naleznete na jejích webových stránkách. Stačí si jen vybrat dům nebo prázdninovou vilku u moře a zarezervovat si ji na svůj dovolenkový termín. Vybírat můžete z nabídky domů v různých podobách, různých cenových kategorií, různě vybavené. Díky pronájmu domu budete mít klid a soukromí. Společnost se soustřeďuje především na oblast Toskánska, ale nabízí domy k pronájmu i v dalších částech Itálie. S pronájmem domu je spojený kompletní servis, který zaručuje nepřetržitou pomoc během celého vašeho pobytu. Pokud rádi cestujete a poznáváte nové oblasti, můžete využít služby turistického průvodce. Na své si přijdou i mlsné jazýčky a to v podobě šéfkuchaře, který připraví pokrmy místní kuchyně. Také si můžete vyzkoušet výrobu místních těstovin a to v jednom z nabízených kurzů. To vše a ještě mnohem více nabízí ItalicaRentals.

Toskánsko – krajina vinné révy a vína

Toskánsko je kraj, který nabízí rozmanitou a pestrou krajinu, kulturní a architektonické zajímavosti a nádherné pobřeží Tyrhénského moře. Oblast Chianti se proslavila pěstováním vinné révy a výrobou kvalitního vína, které můžete ochutnat a zakoupit si v některém z místních vinařství nebo vinoték a vinných sklípků.

Centrem oblasti je proslulá Florencie. Návštěvníky však láká k návštěvě také třeba Pisa nebo Siena.