Nákup šperků – vyberte si krásné kousky s kameny!

Šperky ocení snad každá žena. Dokonce i ta, která si potrpí spíše na jemné a decentní kousky, které nejsou moc vidět a podtrhují ženskou jednotu a jemnost. Každá žena se ráda ozdobí příjemnými šperky, které dostanou od svých blízkých k různým příležitostem. Nevíte, co pořídit kamarádce, mamince nebo sestře k narozeninám? Chcete si sami udělat radost k nějaké důležité životní události nebo jen tak pro radost? Pak vsaďte na šperky s krásnými kameny. Když si vyberete kámen, který má nějaký význam nebo se hodí pro vaše znamení, určitě neuděláte chybu. Jak vybrat šperky?

Vsaďte na preference

Ze všeho nejdřív si ujasněte, co chcete vybírat. Může jít o šperk v podobě náušnic, náhrdelníku, přívěšku nebo třeba náramek. Pokud vybíráte šperk pro někoho, určitě je dobré vědět, jaké on sám má preference. Nemá propíchnuté uši? Asi se raději vyhněte náušnicím. Víte, že dotyčná osoba nosí ráda náramky? Pak to je dobrý tip pro vás, co pořídit. Takový safír vypadá velmi hezky a jde o zdroj sebekoncentrace a ovládání. Jsou to nejvzácnější a nejcennější drahokamy vůbec. Umí posílit oči, bojovat s horečkou, umí přitánout lásku i prosperitu.

Vyberte vhodný kámen

Zvolit správný kámen nemusí být tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Vybírat můžete podle znamení zvěrokruhu, oblíbené barvy nebo třeba podle toho, co daný člověk chce a v životě potřebuje. Může to být například rubín, který je vzácný minerál a je považovaný za luxusní a elegantní módní doplněk. Spojuje se s ochrannými účinky, svému nositeli dodává sílu, energii a pomáhá mu získávat rovnováhu a sebevědomí. Motivuje ho nepolevit a dosáhnout cílů, které si zamane.

Nezapomeňte na správnou velikost

Ať už vyberete jakýkoliv šperk, určitě myslete na to, aby obdarovanému seděla velikost. Pokud někdo má rád decentní věci, určitě nebudete pořizovat velké a masivní náušnice. Správný obvod náramku nebo náhrdelníku s přívěškem také udělá velmi dobrou službu. Například takový správně zvolený náramek larimar, který má světle modrou barvu je vhodným pro ty, kteří pořebují v životě nalézt rovnováhu, klid a překonat různé strachy.