Bugatti a její výběr nových majitelů exklusivních novinek

Pokud jste nechutně bohatí, je vaší povinností mít v garáží alespoň jeden vůz od značky Bentley, Rolls-Royce nebo Bugatti. S ním pak vůbec nejezděte a jen se s ním chlubte na sociálních sítích.

Unikátní série

Abyste však toto mohli dělat s vozy od Bugatti, musíte být mezi těmi šťastnými, kterým automobilka dovolí si jejich vůz pořídit. Značka totiž produkuje celou řadu naprosto unikátních limitovaných kolekcí, každý z vozů je navíc stavěn na zakázku a je mu věnována taková péče, jako žádnému jinému z vozů koncernu Volkswagen. Podle šéfa automobilky je nyní v plánu hned několik speciálních edicí, kdy některé vzniknou jen v jediném exempláři, jak tomu bylo například u La Voiture Noire, který vznikl k 110 letému výročí automobilky a hned se stal nejdražším vozem planety.

Pokud byste o takový automobil měli zájem, pak vězte, že dostat se k takové raritě není vůbec nic jednoduchého. La Voiture svého nového majitele již zná a není vůbec jasné kdo jím je. Automobilka má totiž pro výběr osob, které si takový unikát mohou zakoupit velice přísné podmínky.

Tak koho?

Nejdříve je vytvořen kompletní projekt vozu a je naplánováno jeho představení. Poté si automobilka vezme seznam svých zákazníků od těch nejlepších, tedy od těch kolik u značky utratili nejvíce a jim začne vůz nabízet. Když odmítne první na žebříčku, je osloven druhý.

Zákazník většinou okamžitě ví, zda má zájem či nemá. Pokud tedy máte zájem o to dostat se v pořadníku co nejvýše, měli byste začít s nákupy.