Také si již vyděláváte nakupováním?

Mnoho lidí již objevilo velké množství výhod slevových portálů a na svých nákupech vydělávají. Že nevíte o co se jedná? Chcete část svých peněz z vašich nákup získat zpět? Zní vám to jako nesmysl nebo podvod? Věřte, že tento způsob nakupování se osvědčil již mnoha zákazníkům a můžete mezi ně patřit i vy. Na tipli.cz je registrace zcela zdarma a jejich prostřednictvím můžete nakupovat v 967 obchodech a jejich počet stále roste.

Prověřené značky

Společnost Tipli umožňuje nákup v obchodech, jejichž názvy vám zcela jistě nebudou úplně neznámé a jsme si jisti, že v mnoha z nich běžně nakupujete. Jedním z nich může být například Sconto. Známý obchod s nábytkem má u nás dlouholetou tradici a za sebou mnoho spokojených zákazníků. Toužíte po změně interiéru a chcete ho vybavit novým nábytkem? Nebo prahnete po nové kuchyni na míru a nevíte si rady s jejím návrhem? Pak Sconto nábytek je pro vás jistě tou pravou volbou.

Běháte, chodíte na tůry, do společnosti? Sehnat kvalitní obuv k různým příležitostem je pro mnohé finančně nákladné. EObuv nabízí boty k různým příležitostem pro pány dámy i děti za bezkonkurenčně nízké ceny. Pokud se rozhodnete nakoupit ve Scontu, v eObuvi i v ostatních přes tipli.cz, vrátí vám Tipli část zaplacených peněz zpět. Proč by to dělali?

Jak nákup funguje?

Po vaší bezplatné registraci na tipli.cz můžete začít nakupovat. Po kliknutí na obchod budete přesměrovaní na klasické webové stránky daného obchodu a nákup proběhne tak, jak jste běžně zvyklí. Po vašem vyzvednutí a zaplacení produktu, vám tipli pošle peníze zpět. Princip je velice jednoduchý. Obchody, ale také například pojišťovny platí Tipli za zprostředkování nákupu nebo uzavření smlouvy a oni se s vámi o svůj honorář podělí. Kromě vrácené částky, můžete využívat různé akce, slevové kódy a kupóny a výprodeje.