Zaparkujte na letišti v Praze nejlevněji

Patrně nejznámějším českým letištěm je Ruzyně, tedy Mezinárodní letiště Václava Havla Praha. Jde o letiště umístěné na severozápadním okraji Prahy, v městské části Praha 6. Zajišťuje mezinárodní i vnitrostátní letecký provoz. Každý rok přepraví miliony cestujících a je nejvyužívanějším českým letištěm. Někteří s jeho pomocí létají na dovolenou, jiní třeba za byznysem nebo za příbuznými. Chtěli byste na tomto letišti levně zaparkovat?

S parkováním na letišti nebude problém

Někteří cestují na letiště taxíkem nebo se třeba nechávají odvézt svými blízkými, jsou to ale starosti navíc. Nejpohodlnější je vyrazit vlastním vozem, byť pak musíte také nějak zaparkovat. Asi víte, že každé letiště nabízí místa k parkování. Jedná se však o malé množství míst, která nejsou levná. Je vaším cílem nejlevnější parkování na letišti v Praze? V takovém případě se vyhněte letištnímu parkovišti a využijte přilehlá parkoviště, která se nachází v bezprostřední blízkosti letiště v Praze. Jedná se o množství parkovišť, která jsou oplocená a monitorovaná. Vůz zde bude jako v trezoru, nemusíte se o něj obávat. Je však vhodné vědět, jak si zde zajistíte místo.

Místo si zde můžete zarezervovat za pomoci online parkovacího systému Parklot. Jedná se o portál, kde si vyhledáte vhodné místo během krátké chvilky. Stačí navštívit web parklot.cz, je zde formulář, který vyplníte. Vyberete si preferované letiště, poté zvolíte čas a datum příjezdu a odjezdu. Následně potvrdíte hledání a zobrazí se vám volná místa a to včetně celkové ceny za parkování. Už si jen místo zvolíte, zarezervujete a pak se stačí na parkoviště v den odletu dopravit. Vůz zde zanecháte a vyzvedne vás zde pohodlný a klimatizovaný autobus, který vás odveze přímo na nádraží. Jedná se o jednoduchý proces, který zvládnete také. Parkovací systém Parklot můžete využít pro parkování na všech mezinárodních letištích v Čechách. Kromě toho ho můžete využít i na mnoho letišť, které se v Evropě nacházejí, třeba v Polsku.