Unikátní prvky zabezpečení pro váš vůz

Děsí vás fakt, že by se někdo mohl vloupat do vašeho vozu nebo ho celý ukrást? Většina z nás auto potřebuje každý den a jelikož se jedná o velkou investici, myšlenka na možné odcizení dokáže nahnat hrůzu. Každý motorista by měl dbát na to, aby byl jeho vůz kvalitně zabezpečený a současné technologie vám poskytnou nepřekonatelnou ochranu, se kterou budete vědět, že je váš vůz v bezpečí.

Jak vůz zabezpečit?

K zabezpečení vozu proti odcizení je nejlepší zvolit pokročilé technologie od pandora-alarm.cz. Nabízí se vám v různých cenových relacích pokročilé alarmy, které mají mnoho užitečných funkcí pro jednotlivce i pro firmy. Budete mít dálkovou kontrolu nad celým systémem vašeho vozu. Vše můžete ovládat s pomocí bezkontaktního přívěsku a za pomocí chytré aplikace na telefon. Základem je rozpoznání polohy i náklonu. Okamžitě poznáte, že se vůz hýbe a můžete sledovat jeho polohu. Díky GSM notifikacím můžete být v případě narušení vozu kontaktováni až na 3 telefonní čísla. Je zde i detekce nehody.

Pandora nabízí vícestupňovou ochranu, se kterou můžete zabezpečit dveře, zapalování, úložný i motorový prostor. Jsou zde i funkce, které oceníte a nesouvisí jen se zabezpečením. Patří sem například nezávislé ovládání topení. Na dálku můžete ovládat topení ve svém voze a nechat si ho příjemně vyhřát ještě než do něj nastoupíte. V zimních měsících je tato funkce k nezaplacení. Máte možnost také sledovat aktuální informace o teplotě motoru, teplotě v interiéru, napětí akumulátoru, stavu paliva a také budete mít přístup k historii jízd. Veškeré produkty Pandora jsou plně certifikované a máte s nimi záruku, že jste si vybrali nejmodernější zabezpečení na trhu.