Skvělé autopotahy zvelebí každý vůz

I automobily mají svůj speciální butique. Příjemné nakupování nabízí e-shop Fajn autopotahy, ve kterém najdete pestrý sortiment autopotahů, ale také potahů volantů, autokoberců, hasících přístrojů a dalších autodoplňků. V nabídce eshopu najdete i dětské autosedačky, pracovní autopotahy, multifunkční lopatky, brašny do auta s povinnou výbavou, výstražné vesty, výstražné trojúhelníky, autolékárničky a řadu dalších potřebných věcí, bez kterých se žádný automobilista neobejde.

Autopotahy

Na tento sortiment se eshop speciálně zaměřuje. Pořídit si zde můžete jak autopotahy na míru, tak universální autopotahy. Vybírat můžete podle značky auta, ať už máte Škodovku, Mercedes, Volkswagen, BMW, Dacii, Chevrolet, Citroen, Pegueot, Hyundai, KIA, Fiat, Hondu, Renault, Hondu, Mazdu, Nissan, Subaru, Volvo či jinou značku a model automobilu. Autopotahy jsou prodávány v celém kompletu, nebo si můžete koupit pouze autopotahy na přední sedačky.

Jak postupovat při výběru?

Výhodou eshopu Fajn autopotahy je skutečnost, že si jakékoliv autopotahy či jiné autodoplňky můžete vybírat v pohodlí svého domova. Hlavním kritériem je značka vozidla. Další hledání si usnadníte volbou podkategorií jednotlivých značek vozidel a jejich nejběžnějších typů. Pokud by se vám nepodařilo najít typ vašeho vozu, můžete zadat svou poptávku dotazem před e-mail.

Autopotahy na míru

Jedná se o autopotahy určené na konkrétní typ vozidla s konkrétní konfigurací sedadel. Použít je můžete pouze na tato sedadla, na kterých dokonale a přesně sedí. Cena autopotahů na míru se odvíjí od kvality. Například v cenové relaci cca 2000 Kč najdete potahy BMW i pro jiné značky, které jsou vyrobeny ze solidní syntetické netkané látky odolné proti oděru i šisování.

Univerzální autopotahy

Jsou určeny pro většinu sériově vyráběných vozidel, která mají standardní sedačky. Většina universálních potahů je cenově výhodná a jsou použitelné i na sedadla vybavená bočními airbagy. Lze je použít i na další vozidlo, pokud se rozhodnete k výměně auta. Universální autopotahy jsou dobrou volbou zvláště pro starší vozy, které ještě nemají tolik plastů okolo sedadel.