Široká nabídka dílů – najdete zde vše, co budete potřebovat!

Ať už pro soukromé nebo firemní účely, traktor či jiné další zemědělské stroje jsou součástí mnoha firem. Ač si to lidé neuvědomují, jsou to stroje opravdu velmi potřebné a důležité. Ve chvíli, kdy se pokazí nebo jednoduše opotřebuje nějaký ten díl, potřebujete nový. Kde jednotlivé díly najít? Nemusíte hledat obchody s náhradními díly po celé republice, protože jde o specifické zboží. Internet je však všemocný a dnes můžete najít náhradní díly v e-shopech. Jednoduše si vyberete takový, který potřebujete nebo chcete vyměnit a koupit. Jednoduché, rychlé a bez starostí navíc!

Když jsou důležité náhradní díly

Každé zboží má svou životnost a jednoho dne může vypovědět službu. Poté potřebujete náhradní díl, který vám pomůže znovu rozjet stroj. Někdy můžete využít hydraulický monoblokový ventil pro štípačku. Jde o náhradní díl, který je důležitý pro štípačky dřeva. Ventil je s aretací pro zpětný chod pístnice a automatickým vypínáním při zpětném chodu pístnice. Ovládá se komfortně, usnadní vám život a zjednoduší práci a navíc má dlouhou životnost, takže se to jistě vyplatí.

Někdy vám třeba může přijít vhod sedačka na zahradní traktor. S její pomocí můžete vyměnit sedadlo, které je už velmi opotřebované nebo staré a díky němu nemusíte kupovat ihned nový stroj. Hodí se například pro modely Kubota, MTD, Stiga, Honda a mnoho a mnoho dalších. Je neodpružené, odolné vůči vodě. A zahradní traktor bude připraven na další práci.

Potřebovat můžete také vazební hák. Jde o zemědělský náhradní díl, kovový hák, který využijete pro mnohé účely. Jde o hák pro EURO-NORM. Tyto zemědělské náhradní díly jsou kované, k naváření a v sadě najdete dvakrát hák a dvakrát oko. Vybrat si však můžete další náhradní díly, nabídka je opravdu velmi široká.