Proč pořídit sportovní pružiny?

K čemu vlastně slouží ve voze pružiny? Najdeme je mezi rámem karoserie a nápravou. Jejich účelem je zmírnění nárazů, které vznikají nerovností vozovky a jsou přenášeny koly vašeho auta. Zvyšují tedy jak komfort, tak i bezpečnost všech lidí ve voze a jsou nepostradatelnou částí každého vozu. Mnoho příznivců tuningových úprav si oblíbilo sportovní pružiny, ty umí vozidlo snížit a dodat mu agresivní vzhled. Sportovní pružiny je možné kombinovat s klasickým tlumičem, ale vhodnější volbou je pořídit sportovní pružiny i sportovní tlumiče. V takové kombinaci vůz dostane ty nejlepší jízdní vlastnosti, které poznáte zejména při projíždění v zatáčkách.

Sportovní pružiny ze specializovaného eshopu

Pokud chcete sprtovní pružiny, je vhodné je pořizovat pouze ve specializovaných obchodech, kde vám nabídnou vysoce kvalitní modely od předních značek. Nejlepší volbu představuje internetový obchod Vwshop.cz, kde najdete širokou nabídku pružin od výrobce AP SPORTFAHRWERKE. Sortiment je zde přehledně rozdělený podle značek vozů, abyste si mohli vybrat vhodné pružiny přesně pro váš vůz. U každé pružiny je uvedeno maximální zatížení přední i zadní nápravy a také snížení přední i zadní nápravy.

Eshop Vwshop.cz se nespecializuje jen na sportovní pružiny, najdete zde za skvělé ceny vysoce kvalitní sortiment pro podvozkové díly, které zahrnují výškově stavitelné podvozky, vzduchové podvozky a horní uložení. Příznivci tuningu ocení krásná litá kola v široké nabídce nebo například samolepící autofólie, se kterými můžete změnit vzhled svého vozu zcela k nepoznání, a širokou škálu příslušenství. Nepořizujte díly a příslušenství pro vůz od neznámých výrobců, ale vždy se raději obraťte na zkušeného prodejce, který nabízí to nejlepší a svému sortimentu rozumí.