Praktické autodoplňky do každého vozu

Majitelé a provozovatelé automobilů mají dnes možnost pořídit si nejrůznější autodoplňky. Některé z nich se někomu mohou zdát jako zbytečný luxus, ovšem řada z nich je velmi užitečná. Platí to například o gumových vanách do zavazadlového prostoru osobních vozidel.

Co jsou gumové vany?

Jedná se o gumové vany, které jsou přesně tvarované na konkrétní značky a typy osobních automobilů. Možná, že se někteří motoristé ptají, proč pořídit vany do kufru. Nejlepší odpovědí na takovou otázku je vyzkoušet, jaké výhody vany do kufru mají. Jejich účelem je chránit celý zavazadlový prostor před mechanickým poškozením, před špínou, či jinými vlivy nejrůznějších předmětů, které se v kufru vozidla dají převážet. Nemusíte se obávat ani případného rozlití jakékoliv tekutiny převážené v kufru, neboť gumová vanička má okraje zvýšené o 3 cm. K dalším výhodám gumových van patří odolnost proti chemikáliím, propíchnutí, roztržení, poškrábání a také odpuzují vodu.

Vlastnosti gumových van značky REZAW-PLAST

Vedle všech výše uvedených výhod mají gumové vany této značky ještě další přednosti, které z nich činí velice zajímavý a praktický doplněk do vašeho automobilu. Jsou totiž opatřeny protismykovými prvky, takže vás již nebude za jízdy obtěžovat nežádoucí pohyb věcí převážených v kufru. Protismykové prvky zabraňují i pohybu samotné vany. Na výběr jsou tři barevná provedení, takže si můžete vanu sladit s designem vašeho kufru. Usazení vany do kufru je snadné, jelikož jsou vyrobeny přesně na míru každému vozidlu. Údržba kufru se tak velmi zjednoduší, neboť stačí vanu vyjmout, očistit a vrátit zpět.

Zimní clony do masky

Koupit zimní clonu do masky automobilu se vyplatí zejména v případě častého ježdění v zimních měsících. V nabídce společnosti Belbro jsou masky na všechny značky a typy vozidel. Jejich přínos spočívá v zabránění ofukování motoru a chladiče vozidle studeným vzduchem. Motor se tak dostane rychleji na provozní teplotu a v interiéru budete mít teplo mnohem dříve než bez clony.