Nenechte se napálit při ekologické likvidaci vozu a zvolte nejlepší řešení

Když se budete chtít zbavit vozu, narazíte a trhu na mnoho společností, které nejsou recyklačními společnostmi, ale jen nelegálními překupníky, kteří slibují nejvyšší ceny, ale ve skutečnosti vozy předávají třetím stranám. U takových firem riskujete pouze zbytečné problémy. Pokud je vaším cílem bezpečná a výhodná ekologická likvidace vozidel, obraťte se na certifikovanou recyklační společnost na Sbohemauto.cz, která váš váš vůz ekologicky zlikviduje za výhodných a férových podmínek.

Jak ekologická recyklace vozu probíhá?

Portál provozuje certifikovaná společnost Recavia, s.r.o., která stanovila pro své klienty podmínky, se kteými se mohou snadno zbavit svého vozu a navíc za něj dostat zaplaceno. Mnoho společností na trhu nabízí pouze ekologickou recyklaci zdarma a to obvykle s výmluvou, že jsou nízké výkupní ceny kovů. Každý vůz má nějakou hodnotu, a proto byste měli i za likvidaci dostat zaplaceno. Jaká je ekologická likvidace vozidel cena?

Za váš vůz dostanete zaplaceno až 5 tisíc korun. Co se týče přesné kalkulace, stačí zavolat na bezplatnou telefonní linku na 800 10 12 15. Sdělíte zde základní informace o svém vozidle, od stáří až po výrobce a stav. Operátoři informace zpracují a obratem vám sdělí nejvýhodnější možnou výkupní cenu za váš vůz. Je třeba poznamenat, že váš vůz vám bude odtažen zcela zdarma, nemusíte ho tedy nikam dopravovat, společnost se už o tuto záležitost sama postará. K ekologické likvidaci potřebujete kopii velkého technického průkazu, občanský průkaz a případně plnou moc. Ekologická likvidace proběhne podle platných předpisů, společnost k ní využije moderní technologie. Při využití služby navíc automaticky obdržíte poukaz na nákup nového vozu Opel v hodnotě 10 tisíc korun. A co likvidace vozidla odhlášení Praha? Při odtahu vozidla obdržíte jak Potvrzení o převzetí vozidla k ekologické likvidaci, tak i Protokol o ekologické likvidaci vozidla, který je pro odhlášení vozidla nezbytný. Navštivte web společnosti a zajistěte si skutečně výhodnou likvidaci vozu.