Nechte si s ročním hlášením za odpad pomoci od profesionálů

Jakmile člověk začne podnikat jako živnostník či jako firma, už je v jednom kole povinností, které musí dokola řešit. Je až neuvěřitelné, jak velkou byrokratickou zátěž dokázali úředníci pro české podnikatele vymyslet. Bohužel se nedá dělat nic jiného než se systému podvolit a vše dělat tak, jak zákony požadují. V mnoha firmách se produkuje nemalé množství nebezpečného nebo ostatního odpadu. Když je toho nebezpečného vyprodukováno a předáno k likvidaci přes 100 kilogramů nebo ostatního přes 100 tun, je už potřeba pravidelně podávat roční hlášení.

Pro jeho podání musíte být registrovaní na ISPOP.CZ (Integrovaný systém plnění ohlašovacích povinností). Tím kolotoč povinností nekončí, musíte také průběžně evidovat odpady a také zpracovat a zaslat statistiku o odpadech na Český statistický úřad. Povinností je sice mnoho, ale světlem ve tmě je společnost, která tyto povinnosti převezme za vás a navíc vás to bude stát jen pakatel.

Výhodná služba od Rocnihlaseni.cz

Obrátit se můžete na společnost na Rocnihlaseni.cz. Jde o zkušenou společnost, která zajišťuje roční hlášení za odpady, evidenci i posílání statistik ČSÚ už stovkám firem, které si tak ušetří čas i námahu. Služeb společnosti můžete využít také, je tu pro všechny živnostníky, firmy, ale i obce. Společnost je spolehlivá, zodpovědná, má dostatek zkušeností a jedná rychle. Když si její službu objednáte, zašlete jí potřebné dokumenty, zaplatíte za službu a ona už do 10 pracovních dní roční hlášení vypracuje. Následně vám ho zašle na email a také ho zašle na ISPOP. Navštivte webové stránky společnosti, kde si můžete prohlédnout ceník a také se dočtete více informací o této službě. Na složité problémy existují jednoduchá řešení, proč vyčleňovat další kapacity na tyto práce, když si je můžete za malé peníze externě zajistit sami.