Naučte se správně pečovat o karoserii vašeho vozu

Auto již stále častěji není pouze dopravním prostředkem majitelů, který je má přepravovat z bodu A do bodu B. Daleko častěji sáhneme po výrobcích určených pro péči o interiér a tělo vozu. Jeden z čtenářů našel na trhu nový produkt určený pro péči o tělo automobilu s názvem Ceramikker. Rozhodl se s námi podělit o své dojmy. Zde je zpráva od Patrika:

Nedávno mi padla do rukou úplná novinka na trhu – vosk Ceramikker. Výrobce produktu garantuje, že barva našeho vozu bude jako zrcadlo, ve kterém se uvidíte. No, musím přiznat, že jsem byl trochu skeptický vůči takovým slibům … netestovaný vosk na vlastním autě. Než se dostaneme k mé recenzi Ceramikkeru, měli byste nejprve vědět o něco málo více informací o tomto produktu. Vosk je založen na jedinečném složení silikon-keramiky. V praxi to znamená, že chrání lak vozu po mnoho měsíců a poskytuje mu velmi vysokou odolnost proti slunečnímu záření a povětrnostním podmínkám. Kromě toho se tento typ produktů vyznačuje tím, že zvýrazňují barvu vozu a dodávají mu téměř salonní vzhled. Všechny tyto skvělé účinky většinou odporují tomu, že by mohl být produkt cenově dostupný…

Porovnal jsem cenu Ceramikker na Ceneo a ukázalo se, že ve srovnání s jinými produkty tohoto typu je to opravdu výhodný produkt. Nadšen velmi příznivou cenou jsem si jej objednal přímo z webu výrobce. Posílám odkaz: http://ceramikker.cz/. Ceramikker lze také objednat v oficiálním obchodě výrobce na platformě Allegro. Jasně, nechceme přece nějaký levný padělek z Číny, který by mohl naše auto zničit. Musím uznat, že kontakt s výrobcem je obrovským plusem. Žádná z otázek nezůstává nezodpovězena a doba vyřízení objednávky byla extrémně krátká.

Produkt se ke mně dostal expresně rychle. Součástí balení je produkt o objemu 250 ml, aplikátor a hadřík z mikrovlákna. Vše je zabaleno ve skutečně elegantní krabičce, která vypadá esteticky. Zřídkakdy narazíte na takový vizuálně atraktivní produkt. Osoba, která je do svého auta blázen, bude jistě takovým dárkem nadšena. Dárek je navíc levný (určitě utratíte méně než za návštěvu detailisty) a někomu díky tomu uděláte velkou radost – rozhodně tuto možnost zvažte. Po vybalení balíčku jsem se těšil na otestování produktu Ceramikker.

Jak vypadá aplikace? V zásadě klasický postup, probíhá stejně jako aplikace jakéhokoli jiného vosku. Hlavně nezapomeňte, že se nesmí používat vosk v horkých dnech a na přímém slunci. Je lepší zvolit místo ve stínu, abyste zabránili náhodnému poškození. Produkt se nanáší aplikátorem na jednotlivé části karoserie (vyplatí se jej rozdělit na menší části – dveře, kapotu, víko kufru atd.). Je důležité neaplikovat příliš mnoho vosku, určitě se Vám pak nechce zbytečně navíc trávit čas leštěním šmouh. Po nanesení produktu na lak vozu vyčkejte několik minut, než přistoupíte k procesu leštění. A jak vypadá leštění? Součástí produktu je velmi kvalitní látka z mikrovlákna. Leštíme tak dlouho, dokud nedosáhneme efektu zrcadla. Je skvělé, že u Ceramikkeru se tento efekt dostavuje velmi rychle, což výrazně zkracuje celý proces nanášení produktu. Nakonec stojí za to zkontrolovat, zda jsme celý postup provedli správně. Povrch auta opatrně nastříkejte vodou. Pokud byl vosk aplikován správným způsobem, působí hydrofobně. Odpuzuje tak částečky vody, které vytvářejí sférické tvary. Funguje Ceramikker a plní sliby výrobce? Samozřejmě. Byl jsem ohromen účinkem, který rozhodně předčil moje očekávání. Přiznávám, že naposledy moje auto vypadalo tak úžasně, když vyjíždělo z opravdu slušného (a navíc velmi drahého) detailingového salonu. Lesk laku vozu je skutečně zrcadlový. Bez problému se v něm vidíte. Myslím, že by se ženy pomocí karosérie zvládly i nalíčit.

Od aplikace produktu uplynul už nějaký čas. Mimochodem, dostal jsem spoustu otázek od přátel a sousedů, kde jsem našel takového skvělého experta na detailing a kolik jsem za službu zaplatil. Když jsem jim odpověděl, že to všechno byl jen Ceramikker, většina lidí na to mě jen nevěřícně zírala. Jak je to možné? Produkt v obchodě a s takovým účinkem? No, Ceramiker má opravdu skvělý efekt. Zatím uvádím pouze plusy. A co nevýhody? Osobně jsem našel jen jednu. Ceramikker je návykový, opravdu. Po použití lahvičky jsem si hned objednal větší zásobu, protože na httpshttp://ceramikker.cz/ byla propagační akce. Je teda ale pravda, že jsem přišel o trochu volného času tím, že jsem pomáhal svým méně zkušeným kamarádům a rodině pečovat o auta. Ačkoli nevím, jestli „přišel“ je to vhodné slovo, protože používání tohoto produktu je opravdu příjemné a relaxační. Zvláště když pak můžeme vidět výsledky naší práce a místo poškozeného a ošklivého laku povrch jako zrcadlo. A co cena? Je opravdu velmi nízká za tak dobrý produkt, který dodává takový účinek. Internetová fóra tvrdí, že takovou práci nelze udělat levně a zároveň dobře. Ceramikker vyvrací tento mýtus. Dá se to zvládnout levně a dobře, to vše s minimálním úsilím.

Osobně a s rukou položenou na lesklé karosérii vozu tento výrobek doporučuji. Neváhejte a objednejte si ho, protože Ceramikker mizí rychleji než pára nad hrncem. Posílám odkaz na oficiální web výrobce: http://ceramikker.cz/

Tato recenze je opravdu působivá! Patrik je se svým nákupem velmi spokojený a co vy? Znáte Ceramikker? Podělte se s námi o své pocity!