Nabídka kvalitních elektromotorů a převodovek

Potřebujete pořídit pro svůj provoz elektromotory nebo převodovky? Takový sortiment se nepořizuje zrovna každý den a když se pro něj rozhodnete, je vhodné vybrat nejprve spolehlivého partnera, který vám takové produkty dodá. Vždy je vhodné vybrat zkušenou společnost, která působí v oboru dlouho a svému sortimentu rozumí. Nejlepší volbu představuje nabídka webu Forin.sk.

Prodej převodovek

Na webu je široká nabídka převodovek, které zahrnují mnoho typů. Jaké mechanické převodovky potřebujete? Najdete zde šnekové převodovky TS 030 444, šnekové převodovky ZAP, šnekové převodovky RI – RMI, šnekové převodovky s čelní předlohou CB – CR, čelní převodovky AR – AM – AC, kónicky-čelní převodovky OM – OR – OC, paralelní převodovky PM – PR – PC, mechanické variátory VM, planetové převodovky, šnekové převodovky NRV-NMRV, WI-WMI, UI-UMI a převodovky do těžkého průmyslu.

Nabídka elektromotorů

Jestliže potřebujete zajistit kvalitní elektromotory, nabízí se vám elektromotory Siemens. Vybrat si můžete třífázové asynchronní elektromotory řady 1LA7 nebo 4AP, jde o třífázové nízkonapěťové asynchronní motory s kotvou nakrátko, s výkonem 0,06-18,5 kW, hliníkovou kostrou a osovou výškou 56 až 160 mm. Dále se vám nabízí elektromotory řady 1LG4 a 1LG6 – jde o třífázové nízkonapěťové asynchronní motory s kotvou nakrátko, s výkonem 11- 200 kW, ze šedé litiny a s osovou výškou 180 až 315 mm.

Na webu forin.sk si můžete stáhnout katalogy v PDF, kde najdete podrobné informace k jednotlivým elektromotorům. nabídka webu je mnohem širší, kromě převodovek a elektromotorů zde můžete zakoupit přímočaré pohony, frekvenční měniče, odlitky i tvarovací stroje.