Montáž stavitelného podvozku

Nejen sportovní vozidla určená k soutěžím na okruzích i v terénu, ale i sériové automobily lze různě vylepšovat. Lepších jízdních vlastností dosahují vozidla s výškově stavitelným podvozkem. Tato vlastnost umožňuje nastavit světlou výšku podvozku podle charakteru jízdy. Například na okruzích rozhoduje především maximální rychlost, na kterou má vliv co nejnižší posazení vozidla k vozovce.

Naladění podvozku

Málokteré vozidlo má už z výroby podvozek naladěný primárně pro ostrou jízdu. I modely, které jsou deklarovány jako sportovní, bývají od výrobce nastaveny kompromisně mezi jízdní agilitou, bezpečím a pohodlím. Někteří majitelé aut se pouštějí do úprav, které ovšem ne vždy vedou k úspěchu. Podvozek lze totiž změnou několika malých detailů výrazně vylepšit, ale také ho za drahé peníze zruinovat. Úprava podvozku se musí provádět komplexně, protože se nejedná o hromadu jednotlivých částí. Podvozek je prostě celek, pro jehož správné fungování musí být všechny komponenty v naprosté harmonii.

Nabídka stavitelných podvozků

Široký sortiment výškově stavitelných podvozků a jednotlivých komponent nabízí děčínská společnost AUTO KLUBY. Stavitelný podvozek můžete nainstalovat nejen na luxusní auto, jako je například Audi. I nejběžnější vozidlo, kterým je Škoda Fabia, lze vylepšit výškově stavitelným podvozkem. Je určen pro Škodu Fabia 1 6Y 99 – 07. Maximální zatížení přední nápravy je 960 kg a zadní nápravy 840 kg.

Montáž stavitelných podvozků

Profesionální montáž provádí společnost AUTO KLUBY ve své špičkově vybavené dílně. Kvalitní tuningové autodíly ke stavitelnému podvozku vyžadují odbornou montáž a profesionální servis. Výhodou pro zákazníky je, že při využití této služby získají záruku na autodíly i na práci od jedné firmy. Ceny na montáž výškově stavitelného podvozku jsou stanoveny vždy individuálně. Zájemci se mohou objednat u společnosti AUTO KLUBY prostřednictvím kontaktních údajů na jejích webových stránkách.