Měli jste nezvanou návštěvu? Mějte na svém pozemku fotopast

Když na váš pozemek vnikne nějaká cizí osoba, je to velmi nepříjemný pocit. Náhle ztratíte ten hřejivý pocit bezpečí a zjistíte, že jste ohroženi mnoha lidmi, kteří k vám mohou proniknou a vy se o tom ani nedozvíte. Je nesmysl nemít v dnešní době nějaké zabezpečení. Nejsou důležité jen kvalitní dveře nebo alarm, ale také zařízení, které nezvané hosty zaznamená, nejlepší volbou je fotopast.

Proč vybrat fotopast?

Fotopasti jsou zařízení, která jsou stvořená pro nenápadné monitorování určité oblasti. Mají 2 hlavní využití, používají se ve volné přírodě k monitorování divokých zvířat nebo se používají jako prostředek pro ochranu majetku. Pořízení fotopasti není drahé a její nastavení zvládne každý. Fotopast umístíte na strom v takovém úhlu, aby zabírala váš pozemek. Nastavíte si, kdy má být aktivní a také, jestli má pořizovat fotografie, videa nebo obojí. Nastavit si můžete i další věci, vše je na vás.

Když je fotopast na stromě, obvykle o ní budete vědět jenom vy. Když někdo vnikne na váš pozemek, nebude mít ani ponětí, že ho monitoruje fotopast. Fotopasti nesnímají v kuse, ale jen tehdy, když zaznamenají tepelný pohyb – ten detekuje kvalitní PIR čidlo. Fotopast funguje i za naprosté tmy a díky neviditelnému přísvitu pořídí i ve tmě kvalitní snímky. Na běžné fotopasti si můžete prohlížet snímky zpětně a zjistit, co se který den a v který čas na pozemku přihodilo. Pokud chcete mít aktuální přehled o dění na pozemku, investujte do GSM fotopasti, která vám bude pořízené záběry rovnou posílat na telefon formou MMS nebo na váš email. S fotopastí na pozemku se budete cítit bezpečněji a budete vědět o všem. Stane se vaším třetím okem, se kterým uvidíte to, co jste dříve pozorovat nemohli.