Máte strach z radaru? Pořiďte si antiradar

Snad každý řidič má občas těžkou nohu a trochu přišlápne plyn v momentě, kdy by měl dodržovat předepsanou rychlost. Občas se staneme, že řidič přehlédne značku s předepsanou rychlostí a následně se diví, když mu přijde pokuta za překročení maximální povolené rychlosti. Jedním z největších strašáků motoristů jsou radary, někde najdeme upozornění na umístění radaru, ale někdy nás překvapí na místech, kde bychom je nečekali.

Pokud se chcete vyhnout zbytečným pokutám za překročení rychlosti a chcete mít přehled o každém radaru, nejlepším pomocníkem jsou antiradary. Detekce radarů vám zajistí jízdu bez zbytečných nervů. Disponují mezinárodní GPS databází stacionárních radarů, dokáží rychle detekovat často používaná policejní zařízení a mají i mnoho dalších funkcí, která dokáží zvýšit bezpečnost a eliminovat nepříjemná překvapení.

Radary na vás mohou číhat téměř kdekoliv

Co mají antiradary? Mezinárodní GPS databáze stacionárních radarů, blesková detekce nejpoužívanějších policejních zařízení a množství dalších funkcí pro maximální bezpečnost a prevenci. Jedním z nejlepších antiradarů v poměru ceny a kvality je Neoline X-COP 9100S. Jde totiž nejen o antiradar, ale v snoubí v sobě i funkci autokamery. Poskytne vám informace o radarech i včasné upozornění na měření. Jeho integrovaný EXD modul je velmi citlivý a dokáže včas detekovat policejní radar na maximální vzdálenosti. Je zde zohledněno i legislativní omezení v různých zemích a funkci radarového detektoru lze jednoduchým pohybem ruky odpojit. Databáze v zařízení je velmi rozsáhlá a lze ji snadno aktualizovat, aby v ní byl neustále aktuální přehled všech radarů, rychlostních kamer a semaforů po celém světě. Samotná autokamera, která je součástí zařízení, je velmi kvalitní, snímá v úhlu 135 stupňů a dokáže zahrnout 4 jízdní pruhy. Snímá kvalitně jak ve dne, tak i v nočních hodinách. Investici do tohoto zařízení ocení každý řidič.