Kde si zajistit repasi řízení?

Staráte se důsledně o váš vůz? Každé auto je velkým souborem součástek, které musí skvěle fungovat a pokud je nějaká část vadná, může značným způsobem ohrozit zdraví posádky, ale i ostatních účastníků silničního provozu. Jednou ze služeb, které jsou mezi řidiči často opomíjené, ale velmi důležité, je repase řízení. Profesionálním poskytovatelem této služby je společnost AUTOKLUBY.CZ s.r.o., kterou lze navštívit na webu repaserizeni.cz. Společnost nabízí služby autoservisu, pneuservisu, repase, ale i prodeje dílů, včetně montáže a prodeje tuningových dílů. Repasi se věnují pouze zkušení mechanici, kteří mají v oboru letité zkušenosti a je u nich jistota dokonale odvedené práce, u které můžete počítat i se 4 letou zárukou.

Záruka se nevztahuje jen na dílčí služby, ale na komplexní repas. Společnost zrepasuje dodané staré nefunkční řízení, zrepasuje ho a následně vám ho dodá. Na společnost se obrací nejen sami motoristé, ale i autoservisy, můžete svůj autoservis informovat o této službě a ta dodá hotové práce vašemu autoservisu, který si naúčtuje svou marži.

Zakázková repase

Jak vlastně zakázková repase probíhá? Vše začíná příjmem a evidencí, následuje kompletní rozebrání řízení, mytí a čištění. Poté se tělo zreviduje a strojně opracuje. Udělá se leštění, kontrola hřebenu a jeho výměna. Na míru se vyrobí a vymění pouzdra, udělá se pískování a lakování. Následně se řízení zkompletuje a udělá se výstupní kontrola a zkoušky, které prověří, jestli je vše pořádku.

Neriskujte se společnostmi, které nemají potřebné zkušenosti. Firma AUTOKLUBY.CZ s.r.o. je nejlepším poskytovatelem na českém trhu, o jejích kvalitách svědčí reference i jejich profesionální přístup. Pokud se v problematice nevyznáte a potřebovali byste poradit, neváhejte společnost kontaktovat, ráda vám všechny dotazy zodpoví.