Jak vyřešit problém s turbodmychadlem

Turbodmychadla jsou dnes běžnou součástí moderních osobních automobilů a užitkových vozidel. Majitelé vozidel, kteří najezdí spoustu kilometru, po čase začnou řešit problém s turbodmychadlem. Pokud totiž motor či přímo turbodmychadlo dosáhne hranici životnosti, je třeba jej vyměnit. Nemusí to ale být hned za nové, jelikož turbodmychadlo lze odborně repasovat a může sloužit dál. Touto činností se zabývá firma TURBÍNY s.r.o., která k opravám a repasím turbodmychadel používá výhradně součástky špičkové světové kvality.

Proč je repase turbodmychadla výhodná?

Použití repasovaného turbodmychadla je z několika důvodů výhodnější, než výměna starého

zařízení za nové. Především tak ušetříte na nákladech, neboť cena repasovaného turbodmychadla je o více než polovinu nižší ve srovnání s novým turbodmychadlem. Repasovaná turbodmychadla přitom mají naprosto stejné parametry, jaké má zcela nové turbodmychadlo. Rozhodně se nedoporučuje výměna opotřebovaného turbodmychadla za použité, protože zkontrolovat jeho stav lze pouze ručně. Taková kontrola je nedostatečná, neboť se maximálně zjistí, zda není něco uvolněné. Nedá se tak posoudit stav tělesa a ložisek, která mají velký vliv na účinnost turbodmychadla.

172343326

Nabídka firmy TURBÍNY s.r.o.

Hlavní specializací této firmy je výměna starého turbodmychadla za nové, resp. repasované. Firma TURBÍNY s.r.o. provádí kompletní opravy turbodmychadel včetně repase turba. Majitel přistaví své vozidlo a mechanici firmy obratem vymění staré či poškozené turbodmychadlo za nové.

Další služby firmy TURBÍNY

Vedle oprav a repasí je to také prodej nových turbodmychadel od renomovaných světových výrobců jako jsou Garret, Mitsubishi, Holset, Schwitzer, Toyota, Borg Warner, nebo Turbo System. Turbodmychadla pro běžné značky vozidel jsou neustále doplňována na firemní sklad, takže expedice turbodmychadel je prováděna obratem do 24 hodin. Na rodinnou firmu TURBÍNY.cz se mohou obracet jak běžní motoristé, tak autodílny či autoservisy. Samozřejmostí je odborné poradenství při výběru správného turbodmychadla.