Jak vám pomůže GPS monitoring vašich vozidel?

Chtěli byste mít neustálý přehled nad vašimi vozy? Pomůže vám v tom GPS monitoring. Tato technologie má dvě obrovské výhody, máte neustálý přehled o tom, kde se váš vůz pohybuje a v případě krádeže budete přesně vědět, kde se váš vůz nachází. Pro běžné uživatele je hlavním tahákem zejména bezpečnost, pokud by došlo skutečně k odcizení, tak bude nalezení vašeho vozidla snadné a rychlé.

GPS monitoring pro sledování vozu ocení hojně firmy, které disponují vozovým parkem a chtějí vědět, kde se nacházejí jejich vozy, případně sledovat, jestli zaměstnanci dodržují správnou trasu.

Kvalitní GPS lokátor

Pokud máte o GPS monitoring zájem, pořiďte si GPS lokátor. Mezi nejlepší modely na trhu patří systém TSSLoc Easy, budete s ním mít kompletní přehled o svém voze. Montáž lokátoru je snadná a nepotřebujete k ní žádné speciální znalosti a nevyžaduje ani žádný zásah do elektronických nebo mechanických částí vozidla. Během několika minut budete mít zařízení nainstalované a následně můžete vůz bez omezení sledovat.

Instalace probíhá jednoduše vložením jednotky do zásuvky OBDII, tou je vybavena naprostá většina vozidel od roku 1996. Díky prodlužovacím kabelům můžete tuto jednotku nainstalovat i tajně. Pohyb vašeho vozu můžete následně sledovat díky online rozhraní nebo speciální aplikaci na mobil TSSLoc, která je tu pro uživatele Androidů i iPhonů.

Na všechny události s vaším vozem budete upozorněni formou notifikací Výhodou jednotky TSSLoc je i to, že je vybavena vlastní baterií, takže bude plně aktivní i při odpojení palubního akumulátoru. Budete upozorněni i v případě, kdy je tato jednotka odpojena. Jelikož je instalace rychlá, můžete tuto jednotku používat i ve větším množství vozů. Investice do tohoto zařízení je velmi nízká a přinese vám pocit klidu a větší přehled. Více informací a možnost objednání najdete na webu gpsmonitoring.cz.