Jak se řídí elektroauto? Půjčte si ho a zjistěte to

Procházíte se po ulici a náhle se před vámi zjeví nová Tesla. Jde o luxusní vůz, za kterým se každý otočí. Ladně kolem vás projede a vy si jen v duchu říkáte, jak by bylo krásné alespoň jednou takové vozidlo řídit. Nemusíte zůstávat u představ, vozy Tesla si můžete půjčit a jezdit s nimi bez omezení. Řídit takový vůz je skutečný zážitek, protože jsou elektromobily v mnoha ohledech odlišné od běžných vozidel se spalovacím motorem.

Jak si pronájem vozů Tesla zajistit?

Je to snadné, stačí se obrátit na půjčovnu na pujcovna-tesla.cz. K dispozici vám jsou zde vozy Tesla S P85D, Tesla X P100D a Tesla 3 Long Range. Tesla půjčovna nabízí výhodné podmínky půjčení vozů. Půjčení není vůbec drahé a startuje už na 2200 Kč za den. Zajisté se najde mnoho příležitostí, kdy byste si vůz mohli půjčit. Máte narozeniny? Proč si neudělat radost tím, že si půjčíte vůz, který se vám tak líbí. Možná byste chtěli překvapit dívku na rande a přijet nablýskaným vozem, se kterým jí vyrazíte dech. Skvělou volbou jsou tyto vozy i na různá obchodní schůzky, na kterých můžete ukázat, ža jste pokrokoví a máte úroveň.

Vozidlo si samozřejmě můžete půjčit i jen tak a užít si s ním hezký den. Možnost zapůjčení se nabízí každému řidiči, který už dosáhl 21 let věku a je alespoň 1 rok držitelem řidičského oprávnění. U vozů je samozřejmě zaplacena silniční daň, povinné ručení, dálniční známka a také je k dispozici nonstop asistenční služba. Při zapůjčení jen zaplatíte stanovenou kauci a vůz si můžete půjčit. Půjčování vozů je dnes stále oblíbenější, pro mnoho lidí je zbytečné disponovat vlastním vozem, když ho nepotřebují denně a mohou si vůz kdykoliv výhodně půjčit. Možná, že si v budoucnu plánujete koupit elektrický vůz, ale stále nad tím váháte. Díky možnosti půjčení si ho můžete vyzkoušet a rázem poznáte, jestli je to dobrý nápad. Tyto vozy vás velmi příjemně překvapí, jsou silné, dynamické a reagují okamžitě. Jejich ovládání je snadné a zajisté si je okamžitě zamilujete.