Firemní tiskoviny pomáhají tvořit firemní identitu

V současném technickém světě stále hrají firemní tiskoviny velmi důležitou roli a každý dobrý podnikatel to ví. A nemusí to být jen vizitky nebo reklamní plakáty. Důležitou součástí firemních tiskovin jsou také hlavičkové papíry, obálky nebo třeba propisovací formuláře.

Hlavičkový papír

Kvalitně zpracované firemní hlavičkové papíry spoluvytvářejí první dojem v průběhu korespondence. Kvalitní zpracování je ideální pro jednotný firemní vzhled. Pokud i vy chcete, aby se vaše firma prezentovala na profesionální úrovni, při výrobě hlavičkového papíru oslovte odborníky v oboru. Patří mezi ně i e-abctiskárna, která nabízí tisk hlavičkových papírů dle vašeho vlastního návrhu. Návrhy mohou připravit i profesionální grafici. Základ hlavičkového papíru tvoří název firmy, adresa a další kontaktní údaje, ale lze jej doplnit i o logo firmy či obrázek, který zákazníkovi přiblíží vaši činnost.

Obálky

Výroba obálek s firemními údaji a logem podpoří dobrý dojem o kvalitě a standardech vaší společnosti. Obálky tvoří nezbytnou součást komunikace se zákazníky, ale i úřady.

E-abctiskárna nabízí tisk obálek s okénkem nebo bez něj. Problémem není ani tisk obálek nestandardních velikostí, neboť obálky jsou stále velmi oblíbeným produktem. Lze vyrobit obálky s libovolnými motivy. Základem je profesionály připravený grafický návrh.

Propisovací formuláře

Propisovací formuláře využívá celá řada firem i společností. Díky nim lze vytvořit několik kopií daného dokumentu. Originál lze odlišit barvou listu. Základ pro kvalitní propisovací formuláře tvoří vhodně zvolený papír pro tisk. U e-abctiskárny máte možnost konfigurace objednávky online. Samopropisy vyrábí v základních formátech dle vámi zaslaných podkladů. Lze však vyrobit i formáty na přání. Tiskopisy se lepí v hlavě nebo po levé straně, lze je nechat děrovat pro ukládání do šanonů. Lze je také očíslovat.