Dovoz aut z Německa po vlastní ose

Toužíte-li po kvalitním ojetém vozidle z Německa, využijte služeb profesionálního a zkušeného dovozce, kterým je Doveztodal s.r.o. Dovoz aut po vlastní ose zajišťuje klientům již více než 6 let a za tuto dobu dovezl již přes 700 vozidel. Pokud nejste přímo automechanikem, nebo nemáte možnost si s sebou do Německa vzít zkušeného odborníka a navíc příliš neovládáte němčinu, neměli byste se raději do Německa za účelem dovezení auta ani vydávat.

Jaké výhody Doveztodal s.r.o. nabízí?

Nejprve je třeba zdůraznit, že se nejedná o klasického dovozce aut na zakázku, ale spíše partnera, který vám pomůže s výběrem vozidla na míru. Nemusíte se stresovat při vyjednávání o ceně s německým prodejcem. Odpadnou vám jakékoliv obavy z možných rizik, jako je stočený tachometr, nabídka havarovaného vozu, který ovšem po opravě a přelakování vypadá jako nový a z dalších častých podvodů. Doveztodal si účtuje nízké provize, s klienty jedná osobně a na rovinu a pokud vše probíhá bez problémů, můžete mít své vysněné auto dovezené až před dům do dvou dnů. Kvalitu vozidla a jeho pravidelný servis prokazuje servisní dokumentace, kterou k autu obdržíte.

Jaký je postup?

Na internetu si otevřete webovou stránku dovozce https://www.mobile.de/ a na liště vlevo nahoře zvolíte český jazyk, abyste veškeré informace měli v češtině. Další postup je rovněž jednoduchý a veškeré informace jak na dovoz aut z mobile.de jsou srozumitelné a přehledné. Stačí vyplnit v tabulce požadované parametry, jako je značka, model, maximální cena, datum první registrace, počet najetých kilometrů, případně typ paliva a zemi původu vozidla. Doveztodal za vás provede výběr aut, která odpovídají vašim požadavkům a zašlete vám je, abyste si třeba z 50 vozidel vybrali pro sebe to pravé.

Vyplatí se dovoz auta z Německa?

Pokud se vše udělá správně, tak se dovezení kvalitního ojetého vozidla z Německa vyplatí. Celý proces není nijak složitý, ovšem máte-li obavy z podvodného jednání prodejců, je mnohem jistější svěřit vše odborníkům. Stačí dodržet Postup: jak na dovoz aut z Německa a budete mít klid i jistotu, že vás nikdo nepodvede stočením tachometru nebo opravou a přelakováním havarovaného vozidla.