Dodávku může mít kdokoliv a za pakatel

Neobejdete se bez dodávky? Řada lidí zjišťuje, že velké auto je k životu mnohem praktičtější než malé. Vždy je dobré mít kamaráda s dodávkou, který vám ji půjčí kdykoliv potřebujete a pokud ho nemáte, nemusíte zoufat, jsou tu Dodavky.online, zde vám půjčí dodávku kdykoliv budete potřebovat. Běžní lidé to ocení zejména v momentech, kdy potřebují vyklidit byt nebo přestěhovat mnoho věcí.

Levné půjčení dodávky v Praze

Dodávka vždy přijde vhod a vy si ji můžete velmi levně půjčit. Ještě více ocení možnost půjčení podnikatelé a firmy. Ne každý má tolik financí, aby si mohl novou dodávku dovolit a pokud ji potřebujete jen občas, byl by její nákup zcela zbytečný. Dodávku si můžete půjčit jak krátkodobě, tak i dlouhodobě, při dlouhodobém půjčování se navíc můžete domluvit i na individuálních cenách. Firma vám nabízí ve vozovém parku celou škálu dodávek, které si můžete vybrat přesně podle vašich preferencí, tedy pravděpodobně podle velikosti dodávky. Dodávku si můžete půjčit již od 450kč na den a kromě dodávek se vám nabízí také přívěsné vozky a to jak plato, tak i skříňový přívěsný vozík a vozík s bočnicemi.

Je vaším cílem výhodná půjčovna dodávek v Praze? Vozy si můžete pohodlně rezervovat i online. Firma sídlí kousek od tramvajové zastávky Nákladové Nádraží Žižkov – Praha 3 a můžete zde zanechat svůj vůz na hlídaném parkovišti, kde bude zcela v bezpečí. Všechny půjčované dodávky jsou v perfektním stavu, jsou pravidelně servisované, samozřejmostí je i pojištění každého vozu. S dodávkami můžete jezdit jak po České republice, tak i po celé EU. Pokud budete potřebovat, po domluvě lze přistavit i vozidlo s řidičem. Pokud potřebujete rozvážet materiál, zboží klientům nebo třeba stěhovat nábytek, firma vám k vaší dodávce půjčí i potřebné příslušenství, které může zahrnovat gumycuky, stěhovací popruhy, sněhové řetězy, rudl a další vybavení.