Chcete vidět, jak budou vypadat alu kola právě na vašem voze? Vyzkoušejte alu konfigurátor

Při nákupu alu kol si nemusíte být vždy stoprocentně jisti, že se jedná o tu nejideálnější volbu právě pro váš vůz. Díky možnostem alu konfigurátoru online však můžete získat velmi jasnou představu o tom, jak budou alu kola vypadat právě na vašem voze.

Konfigurátor

Alu kola konfigurátor se postará o to, abyste si mohli vyzkoušet, jak budou alu kola vypadat právě na vašem voze. Získáte tedy jasnou představu o finální podobě designu automobilu. Zkoušet můžete různé varianty a třeba zjistíte, že vaše prvotní volba nebyla ta nejlepší. Konfigurátor alu kol se nazývá také jako vizualizér.

Jak to funguje?

Stačí, když nahrajete fotografii vašeho automobilu přímo z počítače, popřípadě si ji vyberete z dané nabídky. Díky tomu budete mít jasnou představu o tom, jak budou kola vypadat na vašem typu vozu či přímo na vašem automobilu.

Dále zadáte údaje o vašem vozidle, tedy značce, modelu a velikosti alu kol. Poté si ve spodní části stránky vyberete design a typ kola a kliknete na „vyzkoušet“. Následně již stačí přesunout myší alu kola na danou fotografii. Tu si poté můžete uložit do počítače, popřípadě ji sdílet na sociální síti.

Pestrý výběr?

Pokud se vám zrovna tyto alu kola nebudou líbit, můžete vyzkoušet jiná a hledat ta pravá právě pro ideální představu o vzhledu automobilu. Z vizualizéru můžete rovnou pokračovat k nákupu vybraných kol. Skvělé je, že galerie obsahuje většinu fotografií vozů značek BMW, VW, Škoda, Audi, Ford, Opel, Hyundai a dalších běžných výrobců automobilů. Těšit se můžete i na pestrý výběr alu kol.

Poradenství

Nezoufejte ani v případě, že v databázi automobil nenajdete. Stačí se ozvat a rádi vám vytvoří vizualizaci vašeho vozu s novými elektrony a s výběrem vhodných alu kol i pneumatik vám rádi poradí.