Chcete si půjčit dodávku bez starostí? Využijte půjčovnu dodávek!

Levný pronájem dodávek v Praze

Zapůjčení dodávky znamená zapůjčení vozidla, do kterého budete pouze tankovat palivo a platit za pronájem bez ohledu na to zda se jedná o pronájem krátkodobý nebo dlouhodobý. Všechny starosti servisování vozidla a připraven technické problémy řeší půjčovna dodávek po své ose. Kvalitní půjčovny dodávek nabízí neomezený počet kilometrů a pojištění dodávky v ceně zapůjčeného. Samozřejmostí u většiny půjčoven dodávek je také to že jsou vybavený dálniční známku do České republiky a často také na Slovensko. Dodávky je dále možno využít nejen po České republice ale také v rámci 100 celé Evropské Unii, respektive do všech států Kde má půjčovna sjednanou pro danou dodávku asistenční službu. Mnoho kvalitních půjčovna dodávek, a to především v Brně a půjčoven dodávek v Praze nabízí také pro klienty velice zásadní 24hodinovou hotline podporu. Zajímavé je často také využití zvýhodněných víkendových sazeb pro zapůjčení dodávky nebo užitkového vozu nebo využití hodinových sazeb zapůjčení dodávky například pro potřeby stěhování. Kvalitní půjčovny dodávek v Praze a kvalitní půjčovny dodávek v Brně nabízí rovněž možnost přistavení vozidla na adresu určenou klientem, a nebo mají sortiment svých služeb rozšířen také o expresní přepravu letištní transfery či autodopravu. Samozřejmostí u kvalitní půjčovna dodávek v Brně a v Praze jsou pravidelné servisní prohlídky vozidel a široká nabídka doplňkových služeb, tam často spadá zapůjčení navigace nebo zapůjčení různého vybavení pro stěhování.

Velikost dodávek v půjčovnách

Půjčovny dodávek a užitkových vozidel jsou nejčastěji vybaveny více druhy dodávek, respektive dodávkami z více velikostmi nákladového prostoru. Nejmenší dodávky pro drobné převozy disponují nejčastěji nákladovým prostorem o velikosti 7 metrů krychlových přední dodávky poté disponují velikostí nákladového prostoru cca 12 metrů krychlových a velké dodávky disponují nákladovým prostorem až o velikosti 17 metrů krychlových. Pro stěhování většího rozsahu je možno využít rovněž skříňové dodávky která disponuje objemem nákladového prostoru až 22 metrů krychlových. Mnoho půjčoven dodávek také přímo nabízí službu stěhování či odvoz přebytečného materiálu například na sběrný dvůr.

Jak lze dodávku z autopůjčovny využívat?

Dodávky z autopůjčoven v Brně i v Praze jsou velice často využívány k přepravě objemnějších nákladů, a to například při stěhování nábytku a v připravené různých materiálů třeba stavebních. Mnoho firemních klientů využívá zapůjčené dodávky také k přepravě svého zboží, a to i dlouhodobě. V kategorii užitkových vozů lze v půjčovně dodávek Brno i v půjčovně dodávek Praha nabídnout také skříňové dodávky či mikrobusy sloužící k přepravě osob. Užitkové vozy lze zapůjčit i s řidičem pro bližší konzultaci je vhodné půjčovny přímo kontaktovat na telefonním čísle nebo emailu či prostřednictvím kontaktního formuláře uvedeného na stránkách.

Levně půjčovna dodávek Brno
Levně půjčovna dodávek Brno

Co Je zahrnuto v ceně denního pronájmu vozidla?

V pronájmu, respektive v ceně denního pronájmu je zahrnuto nejčastěji několik set kilometrů zdarma a po překročení tohoto limitu je klientovi účtována částka za nadlimitní kilometry. Půjčovna dodávek Brno půjčovna dodávek Praha nabízí klientům zajímavou možnost, kdy je schopná zapůjčit dodávky také bez omezení limitu nájezdu kilometrů bližší podmínky najdete na jejich webových stránkách: pujcovnadodavekbrno.net a pujcovnadodavekpraha.com.

Cena zahrnuje přistavení vozidla a odvoz vozidla v pohodě, zahrnuje rovněž komplexní pojištění a dálniční známku pro Českou republiku, a to včetně asistenční služby.