Škoda Fabia pochází ze slavné stáje, prohlédnete si nejnovější model?

Doba se mění a my samozřejmě s ní. Jsou však věci, které zůstávají a postupem doby se mohou dostat i mezi legendy. Pokud je Škoda vaší oblíbenou značkou, nejste jen patrioty, ale máte také obecně velmi dobrý vkus jako motoristé. Na českých silnicích jsou její barvy zastoupeny nejen proto, že jde o tradičního domácího výrobce. Je to i pověst, která znamená spolehlivost, efektivitu, ale také dobrou dostupnost náhradních dílů a autorizovaných servisů. S výběrem přitom nemusíte nikam spěchat. Jaké jsou největší přednosti nové Škodovky s podtitulem Fabia?

Asistenční systémy usnadní řidičům práci

O bezpečnost provozu je zde postaráno až v první řadě, jde o klíčové prvky, se kterými se v dnešní době musí zabývat úplně každý. Nová Škoda Fabia nabídne praktičnost v podobě deštníku ve dveřích u řidiče nebo škrabky na led, která je ve víčku nádrže. V základní výbavě nechybí například ani sada na opravu pneu.

Bezpečnost zajišťuje šestice airbagů, ale také asistent, jenž se postará o udržování jízdního pruhu. To pomůže nejen začátečníkům za volantem, drobné napomenutí je rychlé a velmi účinné. Front Assist pohlídá nepozorné chodce nebo cyklisty a když si nezapnete bezpečnostní pás, budete promptně upozorněni. Systém moderních Škodovek totiž myslí opravdu na všechno.

Výbava Style nabídne šestici reproduktorů

Pokud si rádi užíváte za volantem hudbu, výbava Style je připravena – šest reproduktorů je vám plně k dispozici! Ceník Škody Fabia startuje na hranici 340 tisíc a samozřejmě záleží i na tom, jestli si zvolíte Ambition nebo Style, případně jaké máte požadavky na různé detaily, které dávají dohromady krásný celek. Jde ostatně o značku, se kterou se musí počítat. Je totiž oblíbená nejen v ČR, ale i daleko za našimi hranicemi.