Autobazar a motoinzerce

Dodávka, neboli také užitkové vozidlo je velice praktický dopravní prostředek k převážení menšího nábytku, dovozu elektrospotřebičů z obchodu, či k přepravě jiného nejrůznějšího materiálu. Mohou si ji pořídit menší firmy i jednotlivci, zvláště když se jedná o levné dodávky bazar. K řízení dodávky nebo minibusu vám postačí řidičský průkaz skupiny B, který vás opravňuje k řízení vozidel do 3,5 tuny. K nejoblíbenějším patří dodávky značky Ford Transit TDCi, Fiat Ducato JTD nebo Sprinter CDI. Žádané jsou také dodávky skříňové, dále valníky nebo dodávky s plachtou.

Kde a jak hledat?

Nabídka levných dodávek je k dispozici na webu „autobazar dodávky“. Hledání si usnadníte a urychlíte tak, že do hledání zadáte přímo předmět svého zájmu, jako například „minibus Ford Transit“, „dodávky Ford“, „nejlevnější dodávky“ atd. Využít lze také rozšířeného vyhledávání a zadat například „rok výroby dodávky“, „původ vozidla“ a podobně. Vyvarujte psaní obecných dotazů, jako je například „prodám Sprintera“, „dodávka 4×4 prodám“ nebo „koupím dodávku“. Tímto způsobem snížíte počet nalezených inzerátů.

Autobazar

Další variantou je server ProdejAUTO.eu, kde najdete online autobazar s více než 220 tisíci inzeráty z celé ČR. Můžete si tak vybírat z ohromného množství levných ojetých automobilů nejrůznějších typů a značek. V nabídce jsou jak malá vozidla, tak vozidla střední třídy, SUV, luxusní sedany i sportovní auta. Hledání si můžete usnadnit tím, že zadáte příslušný kraj a nemusíte se tak proklikávat záplavou inzerátů.

Inzerce motorek

Chcete-li koupit nebo prodat motorku, využijte nejjednoduššího způsobu, kterým je hledání v kategorii „bazar a inzerce motorek“. Tato motoinzerce nabízí motocykly Yamaha, Suzuki, Ducati a další. Online bazar motorek můžete využívat zdarma. Aby hledání bylo co nejjednodušší a nejrychlejší, zadávejte přímo to, oč máte zájem. Například zadejte „Ducati 848“, „bazar motorek“, „motorky od 15 let“ a podobně. Také může využít rozšířeného vyhledávání a hledat podle „původ ČR“, „motorka od 1. majitele“ a podobně. Častou chybou při hledání je psaní obecných dotazů ve stylu „prodám motorku“ nebo „koupím motorku“, čímž snížíte počet nalezených inzerátů.