Jsou vaše děti dobře vidět i ve špatném počasí?

Plískanice, déšť, sněžení, mlha, krátké dny a dlouhé noci jsou jen některé z faktorů, které hodně snižují viditelnost v ulicích a zejména na silnicích. Veřejné osvětlení sice viditelnost trochu zlepší, přesto se na to nespoléhejte. Co děláte pro své zviditelnění v silničním provozu? A hlavně, co děláte pro to, aby byly vidět vaše děti? Ráno, při odchodu do školy často jdou ještě za tmy, domů z družiny nebo z kroužku již také je mnohdy je tma. Děti, zabrané do hovoru nebo samotné zamyšlené či koukající do telefonu, vstoupí ve špatném počasí do vozovky bez rozhlédnutí. Řidič auta dítě zahlédne pozdě a nestihne zareagovat včas. To je, bohužel realita, která je především úplně zbytečná. Často stačí maličkost za pár korun, která může zabránit tragédii. Stačí několik malých reflexních prvků a k nehodě nemusí vůbec dojít. Na altima.cz naleznete druhy reflexních prvků o kterých jste ani netušili, že existují. To je také důvodem, proč mají mnoho spokojených zákazníků.

Reflexní prvky pro děti

Děti, zejména v pubertálním věku, odmítají často nosit, co se jim nelíbí. Postaví si hlavu a tlačením do toho nic nezmůžete. Jen zajdou za roh, sundají si to – nebyli jsme jiní, že? Na altima.cz můžete vybrat z tak velkého množství motivů a typů reflexních prvků, že si vybere každý. Reflexní prvky jako nažehlovačky, přívěsky, pásky, klipsny na magnet, samolepící pásky, taháček na zip a mnoho dalšího si můžete zakoupit v tolika vtipných motivech i bez motivu, že každý školák, student i dospělý bude svůj reflexní prvek nosit hrdě a ostatním ukazovat.

Nezapomínejte na čtyřnohé mazlíčky

Společnost Altima myslí i na vaše psy a kočky a i jim můžete pořídit reflexní obojky. Když se vám zvíře zaběhne v lese nebo vběhne do provozu, bude snadno vidět a vy ho lépe uhlídáte a tím mu zajistíte větší bezpečí.