Show The Grand Tour čekají velké změny

Show The Grand Tour začíná být u diváků stále méně populární a tak se dočkáme velkých změn. Nemusíte se však bát, trojice moderátorů zůstává.

Do nedávné doby se spekulovalo nad tím, že pořad The Grand Tour bude po své třetí řadě ukončen, ovšem není tomu tak. Show bude pokračovat a měli bychom se dočkat jedné velmi významné změny.

„Jsme nadšeni oznámením, že jsme obnovili The Grand Tour pro čtvrtou sezonu. A jsme nadšeni tím, že Amazon Prime bude domovem pro Jeremyho, Richarda a Jamese i v následujících letech,“ píše Amazon v oficiálním prohlášení o obnovení The Grand Touru pro další sezonu. To zajímavější však doplňuje druhá část prohlášení: „Ve čtvrté sezoně uvidíme chlapce, jak zahodí stan, aby se zúčastnili velkých dobrodružných cest, o kterých víme, že je diváci tak milují.“

„Dělali jsme podobnou show po 17 let, seděli ve studiích a koukali na auta jezdící kolem dokola na závodní trati. Shodli jsme se na tom, že už to děláme dlouho a všechno nakonec směřuje ke svému konci,“ okomentoval změnu formátu The Grand Tour Jeremy Clarkson.