Multicar i Scrubmaster zjednoduší náročný úklid

Řešíte úklid větších prostorů v interiéru nebo naopak na velkém pozemku – v lese, na louce nebo na zahradě? Zejména vlastníci výrobních hal, prodejen, farem a statků řeší problém spojený s velkým nebo pravidelným úklidem nebo odstranění spadlých stromů a jiného odpadu z pozemku. Společnost Unikont se zabývá vnitřní i venkovní úklidovou technikou a jejich stroje vám značnou část práce usnadní a urychlí.

Jak na úklid venku?

Pokud vlastníte část lesa, velkou zahradu nebo louku, velkým pomocníkem pro vás je multikára – nemá svůj název nadarmo, multikára je velmi multifukční. Druhů nástaveb, které i k ní můžete průběžně dokupovat, existuje kolem stovky typů. Využití tak nalezne v zahradnictví a stavebnictví. Díky její úzké šířce se v ní v lese dostanete i do těžko přístupných míst a likvidace spadlých stromů nebo pohozeného odpadu nezodpovědnými lidmi bude o mnoho snazší. Kvalitní multicar by neměl chybět ve výbavě žádného zemědělce.

Usnadněte si úklid vnitřních prostor

Vlastníci výrobních hal, prodejen, ale také hotelů a ostatních větších vnitřních prostorů často řeší úklid najmutím úklidové služby. Máte raději vše pod kontrolou? S čistícími stroji společnosti Unikont to zvládne každý z vašich zaměstnanců a vám tak odpadá starost se sháněním kvalitní úklidové služby. Srubmaster patří mezi špičku mezi čistícími stroji. Získává si stále větší oblibu zejména pro velmi snadné používání a lehkou přepravu. Nezáleží na druhu podlahy, jaký máte, diskový kartáč, který je součástí stroje se typu podlahy přizpůsobí. Díky menší velikosti kartáče, pracovník vidí do všech koutů v místnosti. Další výhodou stroje je intergrovaná nabíječka. Pracovník za sebou netahá žádný kabel, který bývá příčinou mnohých úrazů.

Společnost Unikont si zakládá zejména na kvalitě, ale také na snadné údržbě a lehké ovladatelnosti svých strojů. Čas, který vám stroje ušetří můžete využít mnohem efektivněji.