Lepší práce i manipulace v provozu

Současné řešení práce v provozu je nevyhovující? Často za tím stojí nedostatečné vybavení podniku. Aby se dalo správně pracovat s materiálem nebo výrobky, je k tomu zapotřebí odpovídající technika, která zajistí lepší a rychlejší práci.

Přídavná zařízení

Jestliže disponujete vysokozdvižným vozíkem, který však nevyhovuje vašim potřebám, můžete si k němu zajistit přídavné zařízení pro vzv. Někdy je potřeba přídavné zařízení dlouhodobě, ale v mnoha případech je potřeba jen na krátkou dobu a jeho nákup by se tedy nemusel vyplatit. V takovém případě je nejlepší možností si přídavné zařízení zapůjčit, nejlépe vám pomohou na Pridavnezariadenia.sk. Zajistí jak prodej, tak i půjčení nebo servis přídavných zařízení. Přídavná zařízení mají mnoho výhod, zajistí větší přesnost práce, bezpečnost, rychlost i spolehlivost. Pronájem tohoto zařízení výrazně sníží náklady, než kdybyste ho kupovali. Pronájem může být na jakoukoliv dobu budete potřebovat, od několika dní až po několik roků. V případě poruchy vám bude přidělen technik, který problémy vyřeší.

Pohodlí se sedačkou Grammer

Při práci s manipulační technikou je zapotřebí určitý komfort. Je třeba brát v potaz, že pracovníci zde stráví velké množství času a je nepřijatelné, aby se jim sedělo špatně. Ideálním řešením je mechanicky odpružená sedačka Grammer. Ta zajistí potřebný komfort při práci. Její rozsah odpružení je 40mm, má nastavení hmotnosti od 50 do 120 kg a praktický design. Je vyrobena z čalouněného PVC a může být dodána s bezpečnostním pásem. Zajistěte si tuto výbavu manipulační techniky a dopřejte pracovníkům komfort, jaký si zaslouží. Sedačku lze výhodně pořídit na cemat.ck, který nabízí širokou škálu příslušenství pro manipulační techniku.