Kia Picanto

Skutečně pikantní model vozu. Štíhlý jako světově proslulá modelka a spolehlivý jako vlastní babička. Dbá na pěkný vzhled, linii a výkon. Chce být chválen a rád soupeří s jinými vozy. Sází na radost z pohybu, na přirozenou inteligenci a pokyny řidiče. Poslechne v každé situaci a je velice mrštný a kompaktní.

Parametry

Existuje třídveřová i pětidvéřová varianta. Pokaždé si ale vůz zachovává harmonii a čistý vzhled. Motor na benzín má výkon 63 kW a objem pouhých 1,25 litru. Přitom dokáže téměř závodní kousky. Má půvabně dovedné zrychlení a reakci na sešlápnutí plynu. Nejlepšího točivého momentu 123 Nm dosahuje při 4.000 otáčkách. Je malý a kompaktní s délkou 3,6 metru a šířkou 1,6 metru. Dokáže ale upoutat a zajistit spokojenou jízdu.

Malý, ale pohyblivý

Tento model zprostředkuje pěkně dramatickou jízdu, pokud jej využijete v městském provozu na maximální výkon. Umí rychle projet zatáčkou a vyhnnout se jakýmkoliv překážkám. Prokličkuje se každou kolonou, ale má dost místa pro celou posádku. Se sklopenými zadními sedadly je velkoobjemový na nákupy. K tomu přidává spolehlivost, rychlou reakci a pěkný vzhled.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *