Kia Optima

Jedná se o klidnou společnici, která není rezervovaná ani hysterická. Stojí pevně na všech čtyřech a má parádní výkon. S ničím si nezadá s jakýmkoliv vozem střední třídy a předčí konkurentky svojí jistotou a přirozenou elegancí. Nemá žádnou chybu a je si vědomá svých kvalit. Umí se povznést nad problémy jiných řidičů a z každé situace vychází jako vítězka. Lehce a přirozeně se pohybuje na všech silnicích i ve městském provozu.

Parametry

Benzínový dvoulitr je pro tuto dámu optimální volbou. Pomůže do kopce a není znát na jakékoliv silniční nerovnosti. Skvěle táhne se svým výkonem 121 kW a nejlepším točivým momentem 196 Nm při 4.800 otáčkách. Dokáže se rozjet na 210 km/h a to se značnou akcelerací. Témeř pět metrů délky z ní dělá koráb silnic a předhání se jen velmi těžkou. Vlastně jen pokud to sama uzná za vhodné. Šířkou 1,85 m zase zabírá dostečný prostor, aby majiteli zjednala úctu, která mu tímto výběrem náleží.

Usedlá krasavice

Nemusí se nechávat obdivovat. Pro svoji jistotu na silnici, kompaktní výkonnost a rozumné řešení bezpečnosti je ideálním vozem střední třídy. Povozí manažera stejně jako neklidnou rodinu na výjezdu ze zacpané magistrály. Perfektně drží stopu a bravurně projíždí zatáčky. Je na ní pěkný pohled, když se žene za cílem a slouží vytrvale svému majiteli

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *