Honda Jazz

Být správným jazzmanem a milovat modrou barvu si může každý splnit. Tento vůz, který se nikdy dlouho neohřeje v autobazaru nebo showroomu, představuje jazzovou klasiku. Skvěle se poslouchá a vždy zařídí nostalgickou a intelektuální zábavu. Je unikátní, ztepilý a oduševnělý. Svého majitele překvapí množstvím tváří, které má z různých pohledů a za různého počasí. Je to klasik silnic a model, který chválí sám sebe. A ještě umí.

Parametry

Motor se zdvihovým objemem 1,4 litru zní jako zvuk Armstrongova saxofonu. Má hluboký tón, ale dokáže jít až do rychlostních výšek. Umí se předvést nebo krásně improvizovat. Byl vyroben pro znalce umění a života. Výkon 73 kW a točivý moment 127 Nm pro 4.800 otáček je ideálním na zamyšlenou a plynulou jízdu. Nic není jen pro vnější efekt. Vůz dodává harmonii a radost. Zahrát si můžete s automatickou převodovkou s plynule měnitelným převodem. Sedm virtuálních přednastavených stupňů pro možnost ručního sekvenčního řazení se mění jako nálada orchestru. A rozměry 3,9 m x 1,7 m povrzují klasiku.

Virtuoz

Jazz je skutečným virtuozem, kterému stačí náznak. Dobře vycítí náladu řidiče a jeho myšlenky. Můžete jej jemně dolaďovat plynem nebo prudce brzdit a vždy bude svůj. Dobře ovladatelný s perfektním zvukem motoru a výrazem umělce, který se rád předvádí. Když využijete jeho vlastností, bude Vám nejen vozem, ale také společníkem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *