Honda CR-Z

S kupátkem vždy uděláte díru do světa. Nikdy Vás nikdo neobviní z nedostatku odvahy a originality. Svět z polohy vleže při rychlosti 200 km/h se zdá pěkně horkým. A žhavé jsou také pohledy obdivovatelů a milenek. Každý by si rád zalehl do kokpitu, rozvalil se a nechal plynout nekonečný čas. A byl všude rychle. S trochou rámusu a za hřmění bubnů. Ten pocit Vám nenabídne každý autosalon nebo autobazar. Tento vůz si zájemce nepotřebuje hledat.

Parametry

Moderní hybrid je přitom velice propracovaným vozem. S výkonem 91 kW nevypadá jako střela z revolveru. Ale jízdní vlastnosti závodníka nepochybně má. Sází na řidičské umění a proto nabízí šestistupňovou manuální převodovku. Kdo umí řadit, má o zážitek postaráno. A 1500 otáček zajišťuje točivý moment 174 Nm. Nic tomuto povedenému vozu pro prázdniny, letní koupání a výlety na různé atrakce, nechybí. Se správnými rozměry 4 m x 1,7 m se všude vejde a motor o objemu 1,5 litru dokoná svoje.

Obratný sportovec

Je na sebe hrdý a umí se rozběsnit, když ho někdo provokuje. Má jasný cíl. Pobavit jízdními vlastnostmi a upoutat pozornost. Nechybí mu nic pro mladého manažera nebo úspěšného ajťáka. Dává prostor pro perfektní řízení, necuká se a poslouchá na slovo. Je nízko posazený, takže zvyšuje pocit dravosti a síly.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *