Honda Accord Tourer

Tento dobře vyladěný cestovatel převzal hodně zkušeností předchozích modelů. Je jemně doladěn, vytuší každou myšlenku řidiče, třeba ještě nevyslovenou a zareaguje. Poskytuje unikátní komfort na dlouhých cestách. Chcete přece přijet v nezmačkaných šatech a odpočinutí? S vozem si dobře padnete do noty, protože je mírný a poslušný. Skvěle brzdí a má dokonale vyladěný podvozek.

Parametry

Automatická převodovka je tichá a spolehlivá. Zajistí klidný pohyb po dálnici a správnou míru zrychlení ve městě. Benzínový A4 i-VTEC zařizuje komfortní výkon, který stačí na bezpečnou jízdu za všech okolností. Tah má 148 kW a nejlepší točivý moment 230 Nm při 4.200 otáčkách. Zabere podle potřeby při každé situaci. Dosahuje až 230 km/h a kombinované spotřeby do 9 litrů. Rozměry 4,85 a 1,74 se řadí do střední kategorie.

Cestovní pohoda

V tomto voze můžete klidně odpočívat a relaxovat během jízdy. Celý interiér je podřízen nárokům řidiče na pohodlí a ergonomii. Působí jako seriózní obchodník, který nemyslí jen na zisk. Bezpečně se ovládá a šetří energii posádky. Získal všechny dobré vlastnosti předchozích modelů. Jízda je živá, ale přiměřená, je důstojným partnerem na cestách.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *